GS Partners Repacking      english  
Home
ruční kompletace
a přebalování zboží
ruční polepování
zboží etiketami
design & tisk obalů
dotisk čísla šarže
a data expirace
komplexní realizace
promotion akcí
skladování
prodej kartonáže
a obalů
doprava
případové studie

kontakty

ikona

případové studie

příklad 1

Centrála francouzské farmaceutické firmy řešila problém, jak co nejekonomičtěji vyřešit povinnost mít své léky balené v národních jazykových mutacích v zemích střední Evropy, kam mimojiné exportuje. Pro úsporu logistických a produkčních nákladů výrobce ve Francii byl jako vhodné řešení zvolen export jen primárních balení do skladu GS Partners v České republice. GS Partners zajistila design vnějších krabiček, jazykové korektury češtiny, polštiny a maďarštiny, následný tisk vnějšího obalu, vnitřní vložky a příbalové informace, indikaci čísla šarže a expirace. Po kompletaci primárního balení do vnějších obalů byla část přípravků exportována do Maďarska a Polska, část zůstala k distribuci v České republice. Francouzský producent se tím vyhnul obrovským logistickým a v neposlední řadě finančním nárokům na produkci několika jazykových mutací v ne vždy rentabilních množstvích. Po zkušebním provozu s jedním přípravkem se výrobce rozhodl rozšířit portfolio dobalovaných přípravků ve skladech GS Partners o většinu svých produktů na stávající počet 18 druhů. Toto číslo však každoročně roste.


 

příklad 2

České zastoupení kosmetické firmy se rozhodlo uspořádat pro své zákaznice soutěž a jako ceny věnovat dárkové balíčky. Ten měl obsahovat ženský časopis, testery parfému, 3 druhy reklamních předmětů a poukázku na slevu na nákup kosmetiky. Další část balení měla obsahovat několik položek POS materiálů pro prodejce. Celkový objem dopraveného zboží k nám do skladu byl 31 palet před kompletizací. Rozvoz 600 ks setů pro ČR a 400 ks setů pro SR včetně kompletace jsme zvládli do 10 dnů.

příklad 3

Česká firma distribuující vitamíny pozměnila složení svých přípravků, avšak na skladě měla vyrobeno mnoho prázdných obalů. Vytiskli jsme tedy přelepky v původní barvě obalu a tyto etikety byly ručně dolepeny na stávající vyrobené obaly.